ÖZEL TASARIM MOBİLYA

Özel Mobilya dekorasyonları

İLETİŞİM
Derin Ahşap

Mimarinize Özel Mobilya Dekorasyonu

Sizlere özel mobilya imalatı, özel tasarım mobilya ve ahşap dekorasyon alanları dahil bir çok alanda hizmet veriyoruz.

iletişim
Derin Ahşap

Özel Tasarım Mobilya

hizmeti, siz değerli müşterilerimizin hayallerini ahşaba yansıtmak kişiye özel mobilya çözümleri üretmek için verilen bir hizmettir. Bir seyahate çıktınız ve bir sehpa gördünüz, çok beğendiniz siz de tam buna benzer bir şey arıyordunuz ama piyasada bulmak ne mümkün. Herkesi hayran bırakacak, parmak ısırtacak eşsiz bir mobilya dekorasyonuna ihtiyacınız var. Yapmanız gereken tek şey bizi aramak, hayallerinizi isteklerinizi bizimle paylaşıp arkanıza yaslanmak.

Derin Ahşap, birinci sınıf işçilik kalitesi ve mobilya ustalığı ile hayallerinizi gerçekleştiriyor.

Özel

Mobilya Dekorasyonu

Kişiye özel oturma grupları, özel köşe koltuk takımları ve tv ünitesi modelleri firmamızca iç mimar eşliğinde hazırlanmaktadır. Mobilyalarımız en iyi kalitedeki hammaddeler ile imal edilmekte, en son teknoloji kullanılmaktadır. Eviniz veya iş yeriniz için özel mobilya tasarımı yapacak yer arıyorsanız doğru yerdesiniz. 

Hayallerinizdeki
Mobilyaiçin doğru adres

Derin Ahşap

iletişim

Villanıza

Özel Mobilyalar

Evinizin tüm sabit ve hareketli mobilyalarını, kapı, merdiven, lambiri gibi özel işçilik isteyen tüm ahşap dekorasyon imalatlarını, ücretsiz keşif ve çizim desteği vererek fiyatlandırıyoruz.

Ürün yelpazemiz dışında kalan, sizin göndereceğiniz görsellerdeki tüm ürünleri birebir üretebiliyoruz. Sipariş sonrasında ücretsiz içmimarlık danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

İşyerinize

Özel Mobilyalar

İş yerininizin kurumsal kimliğine uygun olarak oluşturduğumuz konsept dahilinde tüm sabit ve hareketli mobilyaları ile dekorasyon işlerini anahtar teslim olarak yapıyoruz. Tüm detayları ile projelendirme ve görsel sunum yapıyoruz.

Elinizde mevcut projeniz varsa projeye uygun imalatları ve iş takibi yapıyoruz. Sipariş sonrasında ücretsiz iç mimarlık danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Doğal Ahşap

Mimari Projeler

Ahşap dekorasyon ve mobilya işlerinde çözüm ortağı olarak, mimarlık ve iç mimarlık ofisleri ile uzun zamandır çalışıyoruz. Projelerinizin imalat çizimlerini hazırlayıp piyasadan uygun fiyatlarla tekliflendiriyoruz.Aynı dili konuştuğumuz meslektaşlarımız ile detay çözüyor, imalat, uygulama ve iş takibi yaparak iş yüklerini azaltıyoruz. Resmi kurum ihalelerine teklif hazırlıyoruz.