İNŞAAT, TADİLAT DEKORASYON

Özel inşaat, tadilat dekorasyon

İLETİŞİM
Derin Ahşap

Mimariye Uygun Özel İnşaat, Tadilat Dekorasyonu

Tadilat ve dekorasyonun sorunsuz ilerlemesi için uzman planlama ve yönetim gerçekleştiriyoruz. Ev sahibinin bütçesinin boşa gitmemesi için tadilat tamirat ve dekorasyon süreçlerini basitleştirerek her aşamanın dikkatlice planlanmasını ve yönetilmesini sağlıyoruz.

Harika bir tadilat dekorasyon deneyimi yaşamanızı istiyoruz, her adımda destekleyici, bilgilendirici ve profesyonel olmaları için ilham veren bir süreç ile çalışıyoruz.

iletişim
Derin Ahşap

Komple Tadilat Dekorasyon 

Komple tadilat dekorasyon işlerimizden bazıları; tüm tamirat ve onarımlar, iç çerçeveler ve kirişler, su yalıtımı, ısı yalıtımı, ses yalıtımı, yeni çatı, tüm sıhhi tesisat, banyolar ve mutfak tadilat ve dekorasyonu, dışarıya açılan tüm yeni pencere ve kapılar, tüm elektrik tesisatının bakımı yenilenmesi, iç duvarların sıvaması ve boyama, yeni zemin kaplamaları, fayans kalebodur ve karo döşemeleri, kartonpiyer uygulamaları, oluk ve iniş borusunun değiştirilmesi, marangoz işleri, çatı restorasyonu, dış cephe mantolama işleri, inşaat işleri, kaba sıva, ince sıva, zemin kaplama.

Özel

Komple Tadilat Dekorasyon Çözümleri

Tadilat, Dekorasyon, Yalıtım ve tüm inşaat işleri ile alakalı En kaliteli en uygun ödeme kolaylığı ile hizmet vermektedir.

Anahtar Teslimi Tadilat Dekorasyon; Fabrika, Bina, Villa, İş yeri, Ofis, Ev, Daire, Salon, Mutfak, Banyo gibi mekanlara uygun proje & mimari tasarımlar ile değer katıyor ferah konforlu yaşam alanları oluşturuyoruz.

Hayallerinizdeki İnşaat, tadilat ve dekorasyon için doğru adres

Derin Ahşap

iletişim

Ev Daire Villa

Tadilat Dekorasyon

Evinizde yaptığımız işlerden bazıları; tüm tamirat ve onarımlar, iç çerçeveler ve kirişler, su yalıtımı, ısı yalıtımı, ses yalıtımı, yeni çatı, tüm sıhhi tesisat, banyolar ve mutfak tadilat ve dekorasyonu, dışarıya açılan tüm yeni pencere ve kapılar, tüm elektrik tesisatının bakımı yenilenmesi, iç duvarların sıvaması ve boyama, yeni zemin kaplamaları, fayans kalebodur ve karo döşemeleri, kartonpiyer uygulamaları, oluk ve iniş borusunun değiştirilmesi, marangoz işleri, çatı restorasyonu, dış cephe mantolama işleri.

İş Yeri

Tadilat Dekorasyon

Konut ve yaşam alanlarının yanında ticari alan, ofis, işyeri iç mekan ve dış mekan için tadilat tamirat ve dekorasyon çözümleri sunmaktadır.

  •  İşyeri tadilatı
  •  Ofis Tadilatı
  •  Ticari Alan Tadilat
  •  Fabrika Tadilatı
  •  İmlathane Dekorasyon Tadilat
  •  Dükkan Dekorasyon Tadilat
  •  Mağaza Tadilat Dekorasyon
  •  Otel Tadilat Dekorasyon
  •  Parekende Satış Mağazaları
  •  Depo Tadilat Dekorasyon

İzolasyon

Tadilat Dekorasyon

Çatı izolasyonu; binada yer alan ticari ve yaşam alanlarının tavanlarında ısı kaybına yol açmaması için yapılan mantolama işlemi ve su geçirmemesi için yapılan malzeme kaplama işlemleridir. Kullanım alanına göre çatılarda ses izolasyonu yapıldığı da görülmektedir.

Uygun Ödeme seçenekleri, ekonomik fiyatlar, zamanında ve hızlı iş teslimi, konusunda uzman ve deneyimli ekip, kaliteli malzeme, kaliteli işçilik, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve garantili hizmet anlayışımız ile komple çatı tadilat dekorasyon izolasyon projelerinizde çalışıyoruz.