BANYO DEKORASYONU

Özel banyo dekorasyonları

İLETİŞİM
Derin Ahşap

Mimarinize Özel Banyo Dekorasyonu

Banyoları kalabalıklardan kurtarmak ve fazla dolap kullanmamak ilk atacağımız adımların başında gelebilir. Daha sade bir banyo için fazlalıkları çıkarabilirsiniz. İlla banyoda bulunmalı dediğiniz eşyaları, az yer kaplayan dolaplara koyabilirsiniz. Geniş alana sahip, az eşyalı ve göz yormayan banyolar artık çok daha moda.

iletişim
Derin Ahşap

Banyonuzu Tasarlarken

  • Sade, basit, belirgin çizgiler modern bir tasarım
  • Raf ve dolaplar kişisel bakım ürünlerinizin veya temizlik malzemelerinizin düzenli olması
  • Geniş ve ferah bir görünüm
  • Geometrik aynalar, fayanslar, aksesuarlar banyonuza modern bir hava katacaktır.
Özel

Banyo Dekorasyonu

Dar alanlı banyolarda, genellikle şeffaf camlı duşa kabin tercih edilmektedir. Eğer dar alanlı banyolarda çamaşır makinesinin bulunması gerekliyse, çamaşır makinesinin üzerine konumlandırılan banyo dolapları ile alandan tasarruf edilebilir. Aynı zamanda lavaboların alt kısımlarında da dolap olması, depolama ihtiyacınızı karşılayacaktır. Klozet, duşa kabin, lavabo ve çamaşır makinesi uygun şekilde yerleştirilerek hareket alanı sağlanmalı ve dar olan alan işlevsel kullanılmalıdır.

Güneş ışığı almayan banyoların aydınlatılması önemlidir. Özellikle ayna kullanımı için ışığın yetersiz gelmemesi için ayna kenarında konumlandırılmış ışık sistemleri veya ışıklı dolaplar ihtiyacınızı karşılayabilir.

Hayallerinizdeki Banyo için doğru adres

Derin Ahşap

iletişim

Minimalist

Banyo Mobilyaları

Minimalist Banyolar mümkün olduğunca az mobilya kullanılarak oluşturulan bir dekorasyon modelidir. Minimalist yaşam tarzı sadece banyoda değil evin her alanında hatta yaşam tarzı olarak da kullanılıyor. Minimalist Banyolar aslında tam zıttı olan gereğinden fazla eşya kullanma arzusu ile ortaya çıktı. Banyolar insanları rahat hissettirmesi gerekirken, kullanılan birçok gereksiz eşya sebebiyle insanları yorar hale geldi. Bu durum Minimalist Banyoların ortaya çıkmasını sağladı. Minimalist düzende bilinenin aksine kesin kısıtlamalar yok. Yani dekoratif ya da zevkinize uygun eşyalar kullanabilirsiniz. 

Klasik

Banyo Modelleri

Klasiklik her zaman kullanılan bir stildir. Banyo Modellerinde klasik tarz, şık görünümü ve zarafeti ile sadece evlerde değil cafe, otel gibi iş yerlerinde de en çok kullanılan banyo modelleri arasında yer almaktadır. Bazı modelleri yapı olarak eski Türk hamamlarını çağrıştırabilir. Klasik banyo modellerinin mimarı Osmanlı Devletine kadar uzanır.  Klasik banyo modellerinin en önemli özelliği geleneksel küvet kullanılmasıdır. Klasik banyolarda sıklıkla altın tonlarında rengin kullanıldığını görmüşsünüzdür. Kahverengi ve sarı tonlar en sık tercih edilen renklerdir. Bununla beraber klasik banyolarda zıt renkler de yaygın olarak kullanılmaktadır. 

Doğal Ahşap

Banyo Modelleri

Hem şık görünüm hem sağlıklı yapısı hem de uygun fiyatlı olması sebebiyle fiyat-kalite bakımından tercih edilebilecek en iyi banyo tipi Ahşap banyolardır. Ahşap banyo mobilyalarını satın almadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli nokta suyu ve nemi tutan yapıda olmasıdır. Bu şart sağlandığı takdirde banyonuzda uzun yıllar kullanabileceğiniz mobilyalara ulaşmış olursunuz. Özellikle ahşap dekor ürünleri ve ahşap çerçeveli banyo aynası son dönemlerde popüler hale gelmiş banyo mobilyalarından dır. Sizde banyonuzda bu tarz tasarımlar ve figürler kullanabilirsiniz. Hatta el işçiliği ile kendi dekor ürünlerini kendiniz yapabilirsiniz.