DIŞ MEKAN AHŞAP ÜRÜNLER

Özel ahşap dekorasyonları

İLETİŞİM
Derin Ahşap

Dış Mekan Ahşap Dekorasyonu

Dış Mekan tasarımlarının sunduğu görsel şölenin, değişmez işlerin başında ahşap yer almaktadır. Dış mekanınızın kullanımı ve kalitesinin yüksek olması, geri dönüşümlü bir tasarım malzemesi olması, hem geleneksel hem de modern tasarımlara uygun olması ve dayanıklılığı, ahşabı vazgeçilmez kılan özelliklerindendir.

iletişim
Derin Ahşap

Dış Mekan Ahşap Dekorasyonu

Ahşap Cephe Ürünleri sadece dış kaplama olarak başlayıp devamında dekoratif amaçlı tercih edilmesi ve açık alanlarda kullanım sağlanması açısından da büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Site tarzı bloklarda, villalarda, spor merkezlerinde, park bahçelerde, otel konseptlerinde gibi çok özel ve elit alanlarda oldukça başarı sağlayan bir üründür.

Özel

Mimariniz için eşsiz Pergole

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve pergole kullanım alanlarına bakarak belirlediğimiz malzemelerin kalitesi ile uzun ömürlü yapıların ortaya çıkmasını sağlayarak pergolenin bulunduğu alanların dış etkenlere karşı güvenle korunmasını sağlıyoruz. İlk aşamada güneşten korunmak için tercih edilebilecek olan bu yapılar malzemenin kaliteli olması sayesinde yağmur ve rüzgara karşı da alt bölümlerinin korunmasını sağlar.

İhtiyaçlarınızı belirtmeniz halinde firma olarak uygun ebatlarda kaliteli malzeme kullanımı ile kısa sürede pergole taleplerinize karşılık veriyoruz. Üretim ekibimizin özenle hazırladığı parçalar montaj ekibimiz sayesinde de kısa sürede pergolenin hazır hale gelmesini sağlamaktadır. Özellikle dış mekanları korumada uzun ömürlü ve kullanım kolaylığı sunan bir yer yaratmak için pergoleyi tercih edebilirsiniz.

Hayallerinizdeki Pergole
için doğru adres

Derin Ahşap

iletişim
Derin Ahşap

Örnek Dış Mekan Ahşap Dekorasyonu

iletişim