MUTFAK DEKORASYONU

Özel mutfak dekorasyonları

İLETİŞİM
Derin Ahşap

Mutfak Dekorasyonu

Mutfak tasarım alanında vermiş olduğumuz hizmetlerle evinizin mutfağını tasarlıyoruz. Evinizin dekorasyonuna verdiğiniz değeri mutfağa fazlasıyla vermeniz gerekir.  Mutfağınızın dekorasyonunu istediğiniz gibi yaptırdığınız zaman mutfak içerisinde daha rahat hareket eder, kendinizi daha iyi hisseder, dikkatinizi toplarsınız. 

iletişim
Derin Ahşap

Mutfağınızı Tasarlarken

  • Mutfakta alan tasarrufu sağlamak
  • Kullanışlı tasarımlara yer vermek
  • Dolaplardan doğru yardım almak
  • Yemek masasını alana uygun seçmek
  • Aydınlatmalardan doğru faydalanmak
  • Renk uyumunu sağlamak
  • Karışık tasarımlardan uzak durmak

Mutfak Dekorasyonu

Modern bir mutfağa sahip olabilmek için en ön planda tutulması gereken nokta işlevselliktir. Mutfak içerisinde her şeyin düzenli ve el altında olması gerekirken, aynı zamanda mevcut mutfak eşyaları bilinmeli ve ona uygun olarak dolap sayısı kararı verilmelidir.

Ocak, buzdolabı, fırın, mutfak dolabı gibi mutfağın vazgeçilmezlerinin konulacağı yerlere karar verilirken mutfağın kullanım amacı ve kişisel özellikler göz önünde bulundurulmalıdır.

Renkli mataryel kullanımına ağırlık vermek, mutfağın canlı görünmesine ve akılda kalıcı olmasına sebebiyet vermektedir. Bununla beraber malzeme seçimine de önem verilmeli ve doğru malzeme seçimleri ile şıklığa ulaşılmalıdır..

Hayallerinizdeki Mutfak için doğru adres

Derin Ahşap

iletişim

Avangard

Mutfak Mobilyaları

Avangard mutfak dolapları, istediğiniz ölçüde size özel olarak tasarlanabilir. Aynı zamanda mutfak tezgahları da yine aynı avangard çizgiler ile kombin edilir. Avangard mutfak dekorasyonu yaparken en fazla dikkat edilmesi gereken etken ise, uzun yıllar boyu sağlıklı şekilde kullanabileceğiniz ergonomik ve fonksiyonel tasarımları seçmeniz olacaktır.

Üstelik tamamen sizin yaşam alanlarınıza uygun ölçülede üretilebilmesi ile mükemmel uyum sağlanacaktır. Avangard mutfak tasarımına sahip olmak için ürünlerimiz arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Country Tarzı

Mutfak Modelleri

Diğer adı da bahçe tarzı mutfaklar olan, country mutfak modelleri, sakin, sıcak ve güçlü bir mekan hissi oluşturmak isteyenlerin tercihi oluyor. Son yıllarda artan bir ilgi gören country mutfak dolapları, şık, fonksiyonel ama abartıdan uzak sakin tonlar kullanılarak tasarlanıyor.

Country tarzı mutfak modelleri doğal ahşaptan el işçiliği ile üretiliyor. İstediğiniz renk ve istediğiniz ölçülerde size özel olarak üretilebilen country mutfak tasarımları mutfaklarınızda daha keyifli zaman geçirmenize sebep olacak.

Doğal Ahşap

Mutfak Modelleri

Son yıllarda ev tasarımlarında doğal ahşapların kullanıldığı alanlarda ciddi bir artış oldu. Yemek odası takımları, yatak odası takımları ve salonlarda doğal ahşap mobilyalar kullanıldığı gibi, mutfak dekorasyonu içinde doğal ahşap mutfak dolapları tercih ediliyor.

Doğal ağaçlardan yapılan mutfak dolapları ve mutfak masaları ortama sıcak bir atmosfer kazandırıyor. Natürel ahşap mutfak mobilyaları mekâna göre istediğiniz ölçülerde üretilebilir. Mutfak dolaplarının iç kısımları ve çekmece içleri sizin istediğiniz tarzda üretilerek mutfak mobilyaları daha kullanışlı hale getiriliyor.